Hakkımda

Hakkımda

Büyük Beden Kadın Modası ve Kadınlar

İyi göründüğünü bilen bir kadının gözlerindeki bakışa bayılırım. Kendinden emin bir şekilde yürür ve kendini, başkalarını rahatlatan ve o anda tam olarak var olmasına izin veren kendinden emin bir varlıkla taşır. Giydiğimiz kıyafetlerden çok daha fazlası ama bunun harika bir başlangıç noktası olduğunu gördüm.

Önce Kadın

Hüseyin Küçük

Kişisel tarzınızı keşfetmek, kendinizle ilgili hislerinizi değiştirebilir. Elinizden gelenin en iyisini hissetmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bu yüzden buna değer.

Her ruh içinde kadın enerjisini taşır ve özünde kadınlığın yaratıcı dünyasını barındırır. Büyük beden kadınlar hep aynı tarz, ruhsuz tasarımların ve modanın gerisinde kalmak zorunda değildir. Hüseyin Küçük yarattığı koleksiyonlarında büyük beden kadın ruhunu ortaya çıkarmayı başaran Türkiye’deki sayılı insanlardan biri. Kalbini ve ruhunu ortaya koyduğu tasarımları günün her saati kadınlara eşlik eder. 60 beden’e kadar ürettiği birbirinden zevkli ve farklı kıyafetleri Ortadoğu, Kafkas, Türk Cumhuriyetleri, Avrupa, Amerika ve Balkanlar olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ve coğrafyasına pazarlaması da bu başarısının en büyük kanıtlarından.

Birbirinden şık 2’li takımlara, eteklere, bluz ve tuniklere, mücevherlerle işlenmiş elbiselere, ölçülerinize uygun farklı kıyafetlere sahip olarak modayı takip etmek her ölçüde kadının hakkıdır. İş yemekleri, toplantılar, büyük organizasyonlar ve günlük hayatta giyebileceğiniz Hüseyin Küçük’ün tasarımlarına online alışveriş sitelerinden, dünyanın pek çok ülkesinde bulunan seçkin butiklerden ulaşabilirsiniz. Eğer siz de bu özel parçalara ulaşmak, dolabınızda yer vermek veya mağazanızda satışını yapmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.